O nas

Całkowicie polska produkcja

Cześć, z tej strony Talya. Jesteśmy polską marką odzieżową założoną w 2016 roku. Dziś polskość i transparentność w branży modowej to coraz popularniejszy standard dla marek i ich odbiorców. Tym bardziej cieszymy się, że już od samego początku naszego istnienia propagowaliśmy te wartości.


Szyjemy z pasją w naszej pracowni we Wrocławiu. Każdy element produkcji naszych ubrań – projektowanie, konstrukcja czy szycie odbywa się właśnie tutaj. Używamy wyłącznie polskich, wysokogatunkowych materiałów pochodzących od lokalnych producentów. Każda nić, każdy guzik, każdy sznurek czy metka z naszego ubrania powstała w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że poprzez nasze codzienne wybory wspieramy krajową gospodarkę, a prawdziwie wysoka jakość to nasza cecha rozpoznawcza na tym zatłoczonym rynku.Jednak samodzielność produkcji oraz wysokiej jakości materiały to nie wszystko. Dbamy o etykę pracy - zapewniamy naszym konstruktorom, szwaczkom i wszystkim innym osobom zaangażowanym w tworzenie ubrań godne warunki pracy. Wychodzimy z założenia, że w biznesie chodzi nie tylko o zarabianie, ale też o coś więcej - pomaganie, dawanie nadziei, wywoływanie pozytywnych emocji i przywoływanie wspomnień.


TALYA w wersji light streetwear

Kto powiedział, że basicowe ubrania w stylu streetwear nie mogą być modne i wysokojakościowe? Udowadniamy, że jest inaczej. Tym samym w naszym sklepie znajdziesz cudowne dresy, bluzy i koszulki, które umilą Ci szarą codzienność. Wygodne ubrania z przyjemnych w dotyku i trwałych materiałów wyróżniają się ciekawymi krojami dopasowującymi się do sylwetki oraz kolorystyką zgodną z obowiązującymi trendami. Nieskromnie powiemy, że to po prostu ideał!


Dajemy słowo, że nasze bluzy i spodnie dresowe staną się ulubionymi towarzyszami każdego popołudnia. Wyobraź sobie: jesteś po pracy, a w domu czeka na Ciebie milutki dres, kanapa, puszka śmietankowych lodów i nowy serial na Netflixie. Poprzez nasze ubrania chcemy towarzyszyć Ci w codziennych przyjemnościach. Ciesz się z małych rzeczy. Teraz jak nigdy warto je doceniać!

Ściskamy mocno i zapraszamy do zakupów
TALYA

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email: