Szyjemy i projektujemy w Polsce. Całość produkcji ubrań TALYA odbywa się lokalnie. Wspieramy lokalną gospodarkę i bliskie nam przedsiębiorstwa, wierząc, że przyczyniamy się tym samym do rozwoju miejscowego rynku. Do tworzenia ubrań TALYA wybieramy wysokiej jakości, naturalne oraz przyjazne dla środowiska materiały. 

Ubrania tworzymy z pasją i wrażliwością na potrzeby klientek. Staramy się, aby ubrania, które wypuszczamy były modne i funkcjonalne: wpisywały się w ponadczasowe trendy i dawały poczucie komfortu. Dostosowujemy rozmiary produktów do rozmaitych kobiecych sylwetek. Jako jedna z niewielu polskich marek szyjemy spodnie w trzech różnych długościach. 

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni, dynamiczni i lubiący wyzwania ludzie. Jesteśmy fair wobec siebie, naszych pracowników, ale też Was. Staramy się być jak najbardziej transparentni – kładziemy akcent na pokazywanie kulis powstawania produktu i opowiadamy o procesie, pozostając w stałym kontakcie z odbiorcą. Jesteśmy wrażliwi na wszelkie uwagi i słuchamy wskazówek klientek. Dbamy o każdy detal, dopracowujemy szczegóły i doglądamy wszystkich etapów produkcji ubrań. Wierzymy, że prowadzenie marki to nie tylko biznes, ale też tworzenie relacji i budowanie pozytywnych emocji. 

 

Miło nam również poinformować, że w 2023 r. nasza marka otrzymała główną nagrodę w kategorii "sukienka" w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumentów uzyskując tym samym tytuł Super Marka 2023.